Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наклейка в дитячу для хлопчика "Карта світу"
Континенти розташовані максимально компактно, а не як в атласі. Кожен континент клеїться окремо, і Ви клеїте їх як і належить за географією :) Але по пам'яті або звіряючись з атласом :) Континенти підписані! Шукати де Австралія, де Африка не треба!
| Основные | |
|---|---|
| Поверхность для нанесения | окрашенная стена, кафельная плитка, бытовая техника, мебель, обои |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | DesignStickers |
| Область применения наклейки | гостиная, спальня, детская, прихожая |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 1500 мм |
| Длина | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 150х75 см |
- Цена: 472 ₴
- Способ упаковки: Наклейка упаковывается в прочный картонный тубус.





