Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наклейки на плитку в ванну "Різнокольорові рибки"
Розмір деяких елементів (ШхВ):
- маленькі рибки: 9х9 см
- середні рибки: 12х5 см, 17х7 см
- велика (синя) рибка: 22х14 см
Кожна рибка клеїться окремо на будь-якому бажаному відстані від інших рибок.
Переваги наших вінілових наклейок на кахель:
- Не бояться високої вологості.
- Не бояться теплого пара, який регулярно присутній в ванних кімнатах.
- Можна мити ганчіркою з рідкими миючими засобами.
- Можна клеїти на пластик, кахель, пофарбовані стіни, побутову техніку (наприклад, пральну машину).
- Тривалий термін служби (не дивлячись на перепади температури і вологості, наклейки для ванної кімнати прослужать не один рік без зміни кольору, не відшаровуючись від поверхні, на яку нанесені).
- Легко клеяться і легко знімаються з поверхні.
| Основные | |
|---|---|
| Поверхность для нанесения | окрашенная стена, кафельная плитка, бытовая техника, мебель, обои |
| Тематика изделия | Рыбы, подводные жители |
| Производитель | DesignStickers |
| Область применения наклейки | ванная |
| Количество наклеек в наборе | 22 шт |
| Ширина | 600 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество элементов в наборе | 22 шт |
| Размер | 60х70 см |
- Цена: 372 ₴
- Способ упаковки: Наклейка упаковывается в прочный картонный тубус.






