Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наклейки на кахель у ванну "Бамбук"
Додайте в свою ванну нотку Сходу.
Переваги наших вінілових наклейок на кахель:
- Не бояться високої вологості.
- Не бояться теплого пара, який регулярно присутній в ванних кімнатах.
- Можна мити ганчіркою з рідкими миючими засобами.
- Можна клеїти на пластик, кахель, пофарбовані стіни, побутову техніку (наприклад, пральну машину).
- Тривалий термін служби (не дивлячись на перепади температури і вологості, наклейки для ванної кімнати прослужать не один рік без зміни кольору, не відшаровуючись від поверхні, на яку нанесені).
- Легко клеяться і легко знімаються з поверхні.
Виглядає як друк на кахлі!
| Основные | |
|---|---|
| Поверхность для нанесения | окрашенная стена, кафельная плитка, мебель, стекло, обои |
| Тематика изделия | Растения |
| Производитель | DesignStickers |
| Область применения наклейки | ванная, гостиная, прихожая |
| Количество наклеек в наборе | 1 шт |
| Ширина | 560 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 1800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество элементов в наборе | 1 шт |
| Размер | 180х56 см |
- Цена: 695 ₴
- Способ упаковки: Наклейка упаковывается в прочный картонный тубус.





