Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитяча наклейка в ванну на кахель "Глибоке синє море"
Розмір деяких елементів (ШхВ):
- кит: 48х30 см;
- краб: 17х10 см;
- черепаха: 23х20 см.
Наклейка для інтер'єру ванної "Глибоке синє море" обов'язково порадує Вашу дитину. Купання для дитини може тепер стати веселою грою з новими друзями - китом, черепахою і рибками.
Переваги наших вінілових наклейок на кахель у ванну:
- Не бояться високої вологості.
- Не бояться теплого пара, який регулярно присутній в ванних кімнатах.
- Можна мити ганчіркою з рідкими миючими засобами.
- Можна клеїти на пластик, кахель, пофарбовані стіни, побутову техніку (наприклад, пральну машину).
- Тривалий термін служби (не дивлячись на перепади температури і вологості, наклейки для ванної кімнати прослужать не один рік без зміни кольору, не відшаровуючись від поверхні, на яку нанесені).
- Легко клеяться і легко знімаються з поверхні.
| Основные | |
|---|---|
| Поверхность для нанесения | окрашенная стена, кафельная плитка, мебель, стекло, обои |
| Тематика изделия | Рыбы, подводные жители |
| Производитель | DesignStickers |
| Область применения наклейки | ванная, детская |
| Количество наклеек в наборе | 22 шт |
| Ширина | 850 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество элементов в наборе | 22 шт |
| Размер | 85х55 см |
- Цена: 314 ₴
- Способ упаковки: Наклейка упаковывается в прочный картонный тубус.





