Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вінілова наклейка в ванну "Рибки"
Для всіх любителів моря, сонця і риб :). Наклейка із зграєю рибок може пропливати по стінах, через меблі, по шафах і т. Д., Треба тільки проявити фантазію.
Переваги наших вінілових наклейок на кахель:
- Не бояться високої вологості.
- Не бояться теплого пара, який регулярно присутній в ванних кімнатах.
- Можна мити ганчіркою з рідкими миючими засобами.
- Можна клеїти на пластик, кахель, пофарбовані стіни, побутову техніку (наприклад, пральну машину).
- Тривалий термін служби (не дивлячись на перепади температури і вологості, наклейки для ванної кімнати прослужать не один рік без зміни кольору, не відшаровуючись від поверхні, на яку нанесені).
- Легко клеяться і легко знімаються з поверхні.
Виглядає як друк на кахлі!
| Основные | |
|---|---|
| Поверхность для нанесения | окрашенная стена, керамическая плитка, бытовая техника, мебель, обои |
| Тематика изделия | Рыбы, подводные жители |
| Производитель | DesignStickers |
| Область применения наклейки | ванная, детская |
| Ширина | 700 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 1600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество элементов в наборе | 84 шт |
| Размер | 70х160 см |
| Количество наклеек в наборе | 84 |
- Цена: 575 ₴
- Способ упаковки: Наклейка упаковывается в прочный картонный тубус.






