Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ростомір для хлопчика з ім'ям "Планети"
- Ростомір виготовлений з міцної ПВХ тканини;
- Планка виготовлена з білого пластику;
- Чи не рветься;
- Можна мити і навіть купати, якщо ростомір забруднився
- Зберігати згорнутим в рулончик до появи онуків :)
- Можна ручкою або фломастером відзначати зростання дитини;
- У комплекті може бути кілька імен, якщо в родині більше дітей (ціна не міняється).
У комплекті йде ім'я вашої дитини! Ви можете замовити будь-яке ім'я за вашим бажанням! Можна зменшувально-пестливе прізвисько, яке використовуєте тільки ви вдома. У вас буде унікальний зростомір! Будьте впевнені, такого ростоміра не буде ні в кого іншого!
Упакований в міцний картонний тубус, в якому можна ростомір дарувати і, в подальшому, зберігати.
На відео, яке розташоване нижче, ми показуємо, як клеїти ім'я на ростомір.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 115 см |
| Состояние | Новое |
| Производитель | DesignStickers |
| Ширина | 33 см |
| Особенности | Имя ребенка |
| Страна производитель | Украина |
| Размещение ростомера | Настенное |
| Минимальный измеряемый рост | 50 см |
| Максимальный измеряемый рост | 150 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | Нетканый материал |
- Цена: 409 ₴
- Способ упаковки: Ростомер упакован в прочный картонный тубус.




